Zielona herbata z dodatkiem granatu - English Tea Shop - 20 saszetek

  • szt.
  • 17,90 zł

Szukasz herbaty, która da Ci zastrzyk energii? Lubisz owoce granatu i nietypowe połączenia smaków? Spróbuj zielonej herbaty z dodatkiem granatu.

Zielona herbata z dodatkiem granatu

Certyfikaty: Organic
Rodzaj herbaty: zielona
Opakowanie: 20 saszetek
Rodzaj opakowania: kartonik
Typ herbaty: w saszetkach/piramidkach

Szukasz herbaty, która da Ci zastrzyk energii? Lubisz owoce granatu i nietypowe połączenia smaków? Spróbuj zielonej herbaty z dodatkiem granatu.

Sok z granatu nadaje herbacie delikatnej słodyczy i rześkości, reguluje ciśnienie krwi, podobnie jak sama herbatka działa odchudzająco, obniża poziom złego cholesterolu i poprawia naszą pamięć.

Zielona herbata o smaku granatu angielskiej marki English Tea Shop to połączenie organicznej zielonej herbaty, dojrzałych owoców granatu i słodkich płatków róż.

Ta odświeżająca herbata nie tylko doskonale pobudza, ale również posiada szereg właściwości dobroczynnie wpływających na funkcjonowanie organizmu. Uznawana jest za jedną z najzdrowszych na świecie: zmniejsza ryzyko nowotworów, ułatwia odchudzanie, stymuluje krążenie, poprawia wygląd skóry i sprawność umysłową, zwiększa odporność, zapobiega paradontozie... i coś jeszcze - świetnie smakuje! :) Nazywana jest 'napojem młodości' - nie może jej zabraknąć w Twojej kuchni!:)

Jeżeli poza smakiem i walorami herbaty, ważne są dla Ciebie ekologia i środowisko, to pewnie ucieszy Cię fakt, że torebki z herbatą English Tea Shop są biodegradowalne, więc śmiało wyrzuć je do pojemnika z odpadami BIO.

 

Skład: organiczna herbata zielona z certyfikatem Fairtrade (91%), aromat naturalny (5%), organiczny granat (3%), organiczne płatki róży (1%).

Wszystkie składniki są organiczne.

Pudełko zawiera 20 saszetek najwyższej jakości herbaty po 2 gramy każda - zapakowane osobno.

Jak zaparzać w filiżance:

Po zagotowaniu wody odczekaj chwilę i następnie zalej saszetkę. Pozostaw do zaparzenia na 2 do 3 minut.

Herbata posiada certyfikat Organic.