Zestaw Hario: Drip V60-02 plastikowy, serwer, miarka, filtry - czerwony

  • szt.
  • 89,90 zł
  • Niedostępny

Zestaw składający się z plastikowego czerwonego Dripa V60-02, szklanego dzbanka o pojemności 700 ml, miarki do kawy i 10 filtrów.

Zestaw Hario: Drip ,serwer, miarka, filtry

Kolor: Czerwony
Pojemność: 700 ml
Tworzywo: Plastik
Wielkość dripa: Średni

Drip Hario V60-2 jest przeznaczony do jednorazowego zaparzenia 300-500 ml kawy, czyli kilku porcji kawy. Wykonany jest z wytrzymałego plastiku.

W skład zestawu wchodzi plastikowy drip, miarka do kawy, 10 filtrów i szklany dzbanek o pojemności 700 ml. Teraz potrzebujesz już tylko świeżo mielonej kawy:)

Klasyczny Drip wykonany przez japońską firmę Hario udowadnia, że aby zaparzyć idealną kawę nie potrzebujemy skomplikowanych urządzeń. Drip Hario jest doskonałym wyborem dla wszystkich rozpoczynających przygodę z alternatywnymi metodami parzenia kawy. W prosty sposób przygotujesz aromatyczną kawę bezpośrednio w swoim ulubionym kubku.

Stożkowate urządzenie wykonane najczęściej z porcelany lub plastiku. Numer 60 w nazwie oznacza kąt 60 stopni nachylenia filtra, a litera „V” nawiązuje do kształtu stożka. Dzięki spiralnym żłobieniom woda w dripie jest ciągle w ruchu, co zapewnia równomierną, optymalną ekstrakcję.

Ta metoda zaparzania kawy szczególnie polecana jest do kaw jednorodnych. Uzyskany z nich napar jest łagodny i czysty w smaku, a kolor bursztynowo-herbaciany.

Do przygotowania kawy potrzebować będziesz: kawę (najlepiej świeżo mieloną), papierowy filtr, kubek (bądź serwer).

Po użyciu wystarczy usunąć filtr i umyć drip pod bieżącą wodą lub w zmywarce. Szybko i wygodnie.

Dzbanek:

  • Pojemność: 700 ml
  • Szerokość: 18 cm
  • Wysokość: 22 cm
  • Średnica: 12,5 cm

 

Przeczytaj naszą instrukcję, jak prosto zaparzać kawę za pomocą dripa

 

Zapisz