O naszej firmie

cafeport.pl

Budzisz się rano i już marzysz o filiżance aromatycznej kawy? Jeżeli przerwa w pracy, to tylko z kubkiem cappuccino w dłoni? Popołudniu najchętniej sięgasz po latte i ciastko? To dokładnie tak, jak my!

Zapraszamy Cię do naszego sklepu internetowego cafeport.pl, w którym znajdziesz najlepsze kawy ziarniste i mielone. Wiele z nich to kawy certyfikowane, najwyższej jakości. Staraliśmy się opisać każdą z nich jak najdokładniej, tak, abyś łatwiej mógł wybrać swoją ulubioną. Sprawdź też nasz Poradnik, w którym w kilku słowach piszemy, jak znaleźć najlepsze jakościowo kawy w naszym sklepie.

Oprócz kaw, w cafeport.pl znajdziesz także wyposażenie niezbędne do jej zaparzania. Mamy bogatą ofertę młynków, kawiarek, dripów, i innych akcesoriów do zaparzania kawy metodami alternatywnymi. Jeżeli jeszcze nie wiesz, czym jest chemex, aeropress, czy french press, koniecznie odwiedź naszą Czytelnię – będziemy tam pisać o tym, co każdy kawosz wiedzieć powinien.

Cafeport.pl należy do firmy PPHU Jumar Sp. z o.o., która od przeszło 30 lat działa w branży handlowo-usługowej - prowadzi stację paliw, motel, restaurację i korzystając z dotychczasowego doświadczenia - rozszerza działalność o sklep internetowy.

Pozdrawiamy,
Zespół cafeport.pl