Koszty dostawy i sposoby płatności

Dokładamy wszelkich starań aby towary zamówione w naszym sklepie dotarły do Ciebie bezpiecznie i najszybciej jak to możliwe.

Po dokonaniu zamówienia towary są kompletowane i pakowane. Paczki są oczywiście odpowiednio zabezpieczone. W zależności od Twoich preferencji towary wysyłamy do paczkomatu, kurierem lub Pocztą Polską.

Bardzo prosimy abyś sprawdził stan przesyłki podczas odbioru w obecności kuriera. Ewentualne uszkodzenia prosimy natychmiast zgłaszać do nas na adres sklep@cafeport.pl dołączając do wiadomości protokół reklamacyjny. W protokole prosimy podać nr listu przewozowego i zamówienia. 

 

Odbiór osobisty

Jeżeli mieszkasz w okolicy Międzyrzecza (woj. lubuskie) zapraszamy do odbioru osobistego pod adresem ul. Kazimierza Wielkiego 69, 66-300 Międzyrzecz.

 

Sposoby płatności

Za towary w naszym sklepie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, za pobraniem przy odbiorze lub gotówką przy odbiorze osobistym. Jeżeli zależy Ci na szybszej realizacji zamówienia - skorzystaj z płatności za pomocą serwisu Przelewy24. Jeżeli Twój bank jest obsługiwany przez Przelewy24, dokonaną wpłatę powinniśmy odnotować niemalże od razu i będziemy mogli szybciej wysłać Twoje zamówienie.

Numer naszego konta dla wpłat za zamówienie:

Bank:
GBS O/Międzyrzecz
77 8367 0000 0023 0003 8000 0001

W tytule przelewu wystarczy wpisać numer zamówienia.

 

 

Szacowany czas dostawy

Po nadaniu paczki szacowany czas jej dostawy wynosi do 2-3 dni roboczych.

 

Koszty dostawy

 

 

Jak pakujemy Twoje zamówienie?

Przede wszystkim – bezpiecznie. Robimy wszystko, aby Twoja przesyłka dotarła do Ciebie jak najszybciej i w idealnym stanie.  Jednocześnie staramy się, aby nasze działania były ekologiczne. Jesteśmy firmą, której zależy na ochronie środowiska, więc chcemy pomóc naszej planecie.

Do pakowania używamy kartonów wyprodukowanych z szarej tektury. Kartony są biodegradowalne, wykonane z papieru makulaturowego.

Wnętrze paczki wypełniamy tak, żeby zamówione przez Ciebie artykuły były stabilne i bezpieczne. Do tego celu wykorzystujemy pocięte kartony, w których otrzymaliśmy towar od naszych dostawców, a także papierowe wypełniacze, które świetnie amortyzują i dodatkowo chronią zamówienie przed zbyt wysoką, czy niską temperaturą. Wypełniacz to po prostu szary papier pochodzący z recyklingu.

Produkty szklane, ceramiczne, albo delikatne zabezpieczamy dodatkowo za pomocą folii bąbelkowej, albo plastikowych poduszek wypełnionych powietrzem. Każdorazowo są to materiały, które przyjechały do naszej firmy wraz z kupowanym przez nas towarem. Nie kupujemy dodatkowo plastikowych wypełniaczy. Używamy wielokrotnie tych, które i tak do nas dotarły. Być może i Ty nadasz im kolejne życie? Jeżeli nie – śmiało wyrzuć je do żółtego kosza na plastik. Oczywiście wcześniej przebij poduszeczki, żeby nie zajmowały zbyt dużo miejsca w śmietniku.

Wiesz, że do produkcji tony papieru potrzeba ściąć aż 17 drzew?! A przecież tona papieru to nie jest znowu tak wiele. A żeby w ogóle można było wykorzystać drzewo do produkcji kartki papieru, musi ono rosnąć aż 8 lat! I mówimy tu o zwykłych kartkach papieru, a co z grubymi kartonami?!

Oczywiście wiemy, że ‘efekt wow’ zrobilibyśmy na Tobie wysyłając zamówienie w pięknej, kolorowej paczce z delikatnym wypełnieniem, ale czy To zmieni smak Twojej kawy czy herbaty, albo spowoduje, że kawiarka będzie działała jeszcze lepiej?! Na pewno nie. A wierzymy, że i Ty będziesz w lepszym nastroju wiedząc, że otrzymując szary karton z wypełnieniem ‘z odzysku’ dokładasz cegiełkę do ratowania naszej Ziemi.

Wszystkie nasze opakowania nadają się do recyklingu. Bądźmy eko!

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz