Koszty dostawy i sposoby płatności

Dokładamy wszelkich starań aby towary zamówione w naszym sklepie dotarły do Ciebie bezpiecznie i najszybciej jak to możliwe.

Po dokonaniu zamówienia towary są kompletowane i pakowane. Paczki są oczywiście odpowiednio zabezpieczone. W zależności od Twoich preferencji towary wysyłamy do paczkomatu, kurierem lub Pocztą Polską.

Bardzo prosimy abyś sprawdził stan przesyłki podczas odbioru w obecności kuriera. Ewentualne uszkodzenia prosimy natychmiast zgłaszać do nas na adres sklep@cafeport.pl dołączając do wiadomości protokół reklamacyjny. W protokole prosimy podać nr listu przewozowego i zamówienia. 

 

Odbiór osobisty

Jeżeli mieszkasz w okolicy Międzyrzecza (woj. lubuskie) zapraszamy do odbioru osobistego pod adresem ul. Kazimierza Wielkiego 69, 66-300 Międzyrzecz.

 

Sposoby płatności

Za towary w naszym sklepie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, za pobraniem przy odbiorze lub gotówką przy odbiorze osobistym. Jeżeli zależy Ci na szybszej realizacji zamówienia - skorzystaj z płatności za pomocą serwisu Przelewy24. Jeżeli Twój bank jest obsługiwany przez Przelewy24, dokonaną wpłatę powinniśmy odnotować w przeciągu 2 godzin i będziemy mogli szybciej wysłać Twoje zamówienie.

 

Szacowany czas dostawy

Po nadaniu paczki szacowany czas jej dostawy wynosi do 2-3 dni roboczych.

 

Koszty dostawy

 


Zapisz

Zapisz

Zapisz