Contigo Pinnacle 10 Latte - Kubek Termiczny 300 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Contigo
  • Dostępność: Jest: wysyłka 24 h Jest: wysyłka 24 h
  • szt.
  • 139,90 zł

Kubek termiczny na długo utrzyma temperaturę ulubionego napoju.

Kubek Termiczny Contigo Latte

Kolor: Brązowy
Pojemność: 300 ml
Tworzywo: Stal nierdzewna

Kubek termiczny Contigo Pinnacle charakteryzuje się rewelacyjną szczelnością, długim utrzymywaniem temperatury oraz nowoczesnym designem.

Opatentowana przez Contigo technologia Autoseal to podwójne zabezpieczenie przed rozlaniem, a zarazem wygodny ustnik. Kubek obsługuje się jedną ręką, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo używając go na przykład podczas jazdy rowerem czy samochodem. Aby otworzyć ustnik, wystarczy naciśnięcie jednego przycisku, który może być dodatkowo zabezpieczony blokadą. Nigdy więcej rozlanej kawy lub herbaty!  

Dzięki konstrukcji o podwójnych, izolowanych próżniowo ściankach, kubek ma bardzo dobre właściwości termiczne. Wysoka temperatura napojów utrzymywana jest nawet przez 4 godziny, a niska aż przez 12 godzin. Od teraz ulubione napoje będą mogły Ci towarzyszyć w bliskich lub dalekich wyprawach nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Kolejną cechą Contigo jest wytrzymałość. Połączenie stali nierdzewnej i bezpiecznego dla żywności tworzywa sztucznego czyni kubek odpornym na upadki i uderzenia. Dodatkowo, wszystkie elementy są łatwe w czyszczeniu - pod bieżącą wodą lub w zmywarce.