American Press - zaparzacz do kawy i herbaty

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: It's American Press
  • Dostępność: Jest: wysyłka 24 h Jest: wysyłka 24 h
  • szt.
  • Cena katalogowa: 359,90 zł
  • Rabat: -17,99 zł (5 %)
  • 341,91 zł

Pojemność: 400 ml

Zaparzacz American Press to całkowicie nowy, w pełni ‘bezfusowy’ sposób parzenia kawy. Z wyglądu i sposobu działania przypomina French Press, ale napar z niego otrzymany jest bardziej klarowny i delikatny - zaskoczy Cię łagodną słodyczą.

TO NIE JEST FRENCH PRESS, TO AMERICAN PRESS!

Zaparzacz American Press to subtelniejsza i estetyczniejsza wersja French Press.

Poprzez połączenie artystycznego designu z wygodą użytkowania powstało odporne na pęknięcia szklane naczynie o podwójnych ściankach. Mimo braku uchwytu, można je bezpiecznie chwycić, bo nie nagrzewa się mocno podczas parzenia. Współczesny design dzióbka ze stali nierdzewnej pozwala na wygodne przelanie kawy do filiżanki bez rozlewania i kapania.

Odkryj wyjątkową magię przemiany wody w kawę podczas parzenia naparu w American Press! Jest to doświadczenie zarówno przyjemne dla oka, jak i Twoich kubków smakowych :)

Napar otrzymujemy dzięki przeciśnięciu gorącej wody przez zmielone ziarna kawy (lub liście herbaty) umieszczone w zamkniętym pojemniku wielokrotnego użytku.

Niezależnie od tego, czy chcesz szybko i łatwo zaparzyć jedną filiżankę kawy, czy z pasją doprowadzić do perfekcji swoją technikę parzenia, American Press jest zaparzaczem, który Ci na to pozwoli. Daje on pełną kontrolę nad parzeniem.

W odróżnieniu od French Press, w American Press kawa przed parzeniem, podczas parzenia i po zaparzeniu zamknięta jest w osobnym pojemniku, a nie unosi się w całym naczyniu. To pozwala na aktywne parzenie kawy w miarę jak tłok przeciskany jest przez naczynie, a nie tylko na odsączanie kawy tak, jak się to dzieje podczas parzenia kawy we French Press. Zarówno samo naczynie American Press, jak i pojemnik na fusy są łatwe w utrzymaniu czystości.  

ŁATWY DO CZYSZCZENIA, ALE PRZY TYM PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

Wygoda jest wspaniała, pod warunkiem, że nie osiąga się jej kosztem jakości kawy czy herbaty, ale także … środowiska! Opatentowana technologia pojemnika na kawę wielokrotnego użytku pozwala zaparzyć ulubiony napar w prosty sposób i jednocześnie nie przyczynia się do zapełniania wysypisk śmieci. Nie używasz jednorazowych filtrów, więc nie generujesz niepotrzebnych odpadów. A pojemnik z fusami szybko i łatwo wyczyścisz pod bieżącą wodą.

KONSTRUKCJA I SPOSÓB DZIAŁANIA

Urządzenie składa się z cylindrycznego naczynia o podwójnych ściankach wykonanego z przezroczystego szkła, pojemnika na fusy oraz przykrywki z tłoczkiem.

1. Wlej gorącą wodę do naczynia, a średnio zmieloną kawę wsyp do pojemnika

 2. Naciśnij tłok

3. Przelej do kubka i ciesz się swoją ulubioną kawą! :)

Szczegółową instrukcję parzenia znajdziesz tutaj. Koniecznie przeczytaj!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przeczytaj instrukcję obsługi zaparzacza American Press.